Elektromechanika

Krzysztof Kiersnowski

Opisy z innych stron

https://www.pkt.pl/firma/kiersnowski-krzysztof-autoelektromechanika-77540

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5431201349 została umieszczona firma: "Kiersnowski Krzysztof. Autoelektromechanika". Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 050132903. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bielsk Podlaski w województwie podlaskim. Początek działalności firmy na rynku to 1990 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Sportowa 14. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 17-100 Bielsk Podlaski. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.758134627451N, 23.1857438235294E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: kiers@list.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Kiersnowski Krzysztof. Autoelektromechanika" to Elektromechanika samochodowa. W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 85 730 12 00. Można nas odwiedzić w godzinach: Pn.-Pt.: 07:00-16:00; Sb.: 07:00-13:00. Pokaż mniej


http://elektromechanika.supermechanik.pl/

Przezwajanie alternatorów, silników

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Prowadzimy działalność od 1986r. W naszej ofercie między innymi:

To nasze specjalności. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i regeneracją. Sprzedawane przez nas produkty można wykorzystać w samochodach osobowych oraz w nietypowych maszynach, między innymi wózkach widłowych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


http://www.firmy.net/elektromechanika/elektromechanika,9K1W4.html

Działamy w branży elektromechanicznej od 1984 roku. Naszą specjalnością są naprawy elektromechaniczne typu:

Prowadzimy również sprzedaż łożysk, akumulatorów oraz części zamiennych do rozruszników i alternatorów. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Profile działalności firmy: sprzedaż, usługi Akceptowane formy płatności: gotówka, przelew


http://bielsk-podlaski.emiasto.pl/elektromechanika-krzysztof-kiersnowski.html

Nasza firma działa na rynku od ponad 30 lat. Zajmujemy się elektromechaniką samochodową i nie tylko. Przez te wszystkie lata zdążyliśmy nabrać bardzo dużo doświadczenia w naszej branży. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki większość naszych klientów jest zadowolona za naszych usług i za każdym razem wracają do nas. Nasza usługa jest świadczona na najwyższym poziomie. Używamy nowego sprzętu. Części ściągamy bezpośrednio od najlepszych firm w bardzo atrakcyjnych cenach! Zakres usług jakie świadczymy jest ogromny. Poradzimy sobie z każdym problemem jaki napotkamy! Nasze usługi: - elektromechanika samochodowa - naprawa i sprzedaż alternatorów - naprawa i sprzedaż rozruszników - naprawa silników elektrycznych - przezwajanie silników - naprawa alternatorów - naprawa elektronarzędzi - elektromechanik - elektronika samochodowa - regeneracja rozruszników - naprawa instalacji elektrycznych - i wiele wiele innych Zapraszamy do kontaktu za nami, w celu poznania całej naszej oferty. Nasz warsztat znajduje się w Bielsku Podlaskim przy ulicy sportowej 14. Przyjdź do nas ze swoim problemem, a my się z nim uporamy!